Saçsızlıktan kurtulma konusunda vereceğiniz karar, hayati bir karardır. Yapacağınız yanlış bir seçimin maliyeti ağır olabilir, size zaman ve para kaybettirebilir.

Bu aşamada doğru saçlandırma yöntemini, doğru saçlandırma ürününü seçmek kadar doğru firmayı seçmek de önemlidir. Saç protezinin sunduğu avantajları, protez saç ile alternatif saçlandırma yöntemleri arasındaki karşılaştırmaları ve Hairplus’ın ürün/hizmet kalitesi hakkındaki bilgileri sitemizin ilgili sayfalarında bulabilirsiniz. Biz size bu sayfada saç protezi firması olarak neden Hairplus’ı seçmeniz gerektiğini kısaca özetlemek istiyoruz.

Öncelikle Hairplus markası, 20 yıllık bir sektör deneyiminin ürünüdür. Hairplus’ı kendi alanının en köklü markalarından biri yapan bu süre, maalesef bir görünüp bir kaybolan kısa ömürlü markaların çoğunlukta olduğu saç protezi sektörü için başlı başına büyük bir güvence anlamına gelmektedir. Çünkü işini iyi yapmayan ve müşterilerine %100 memnuniyet yaşatmayan bir firmanın büyük rekabet yaşanan bir sektörde 20 yıl gibi bir süre ayakta kalması düşünülemez. Vereceğiniz karardan daha sonra pişman olmamanız için öncelikle size, seçeceğiniz markanın sektör sürekliliğini iyice araştırmanızı öneriyoruz. Biz kendi adımıza bu araştırmanızı kolaylaştırmaya ve sizi saçsızlığa Hairplus markasıyla veda eden mutlu müşterilerimizle tanıştırmaya hazırız.

Diyelim Hairplus’la hayallerindeki saçlara kavuşan müşterilerimizden bazılarıyla tanıştınız ve onların olumlu deneyimlerine tanık oldunuz, sizce yeterli mi? Bizce değil! Kafanızın bütünüyle rahat etmesi için Hairplus saç protezinin kalitesi, doğallığı, şıklığı ve kullanım konforuyla bir insanı nasıl yeniden yaratabileceğini kendi gözlerinizle görmeniz de gerekir. Bunun için, randevu alarak merkezlerimizden birine gelebilir ve yeni saçlarına Hairplus ile kavuşmaya karar vermiş bir müşterimize yapılacak uygulamayı canlı olarak izleyebilirsiniz. Kendimize olan güvenimizin bir göstergesi olan “canlı saç protezi uygulama programı” siz değerli müşteri adaylarımıza doğru karar verdiklerinden emin olmalarını sağlamak için sunduğumuz bir Hairplus ayrıcalığıdır.

Ayrıcalık demişken değinmeden olmaz: Kararınızı vermeden önce, saç protezi firmanızın müşteri profiline de göz atmanız gerekir. Yüksek profilli bir müşteri portföyü, bir saç protezi markasının sunabileceği belki de en önemli güvencedir. Hayranlarına olan saygılarını biraz da özenli ve bakımlı dış görünümleriyle dışavuran ünlü ses sanatçıları, sinema/dizi ve tiyatro oyuncular, internet fenomenleri arzu ettikleri kaliteyi bulmadıkları bir markayla asla çalışmazlar. Hairplus’ın portföyünde topluma mal olmuş birçok şöhretli ismin yer alması tesadüf değildir. Onların Hairplus ailesindeki mevcudiyeti, sizin saç protezi markası seçiminizin doğruluğunun teminatıdır.