Her yöne taranabilir olmaları ve istenilen her şekle girmeleri.

Ön şakak çizgisinde kişinin kendi doğal saçlarından ayırt edilemiyor olmaları. Özel bir yöntemle protez saçın insanın derisinden çıkıyormuş gibi dizayn edilmesi mümkündür. Türkiye de bu uygulamayı yapabilen pek az firma mevcuttur.

Protez saçın kişinin kendi doğal saçına birebir uyumunun sağlanmış olması. Uzmanlık gerektiren bir saç kesiminin yapılmış olması bu uyumu daha da arttıracaktır.

Sportif aktiviteler esnasında terden ıslanmış protez saçın kişinin gerçek saçlarıyla uyumlu şekilde salınması-hareket etmesi. Bu doğallık, ekim yönlerinin doğru dizayn edilmesi ve standart olmayan bir düğüm metodunun kullanılmış olmasıyla mümkün olabilmektedir.

Hava ve su geçirgenliğinin üst seviyede olması ve altyapının minimum incelik ve hafiflikte imal edilmesi sayesinde duyulan hafiflik hissi. Kalın ve kaba protezlerin yanında bu üst seviye protezler, özellikle önceden protez kullanıp ta bu yeni sistemleri tanımamış olanları son derece memnun etmektedir. Bakım sürelerinin protezin ince ve sağlam yapısından dolayı uzaması ve bunun kullanıcılarına getirdiği psikolojik rahatlık ve maddi avantajlar, bu protezlerin diğer pozitif özelliklerindendir.

Saç tonunun banyo, güneş ve denizden açılması ile kızıl ve uyumsuz bir rengin oluşmaması.

Özel düğümleme tekniğinden dolayı saçların uzun süre dökülmemesi ve bu sayede ömürlerinin standart kalite üretimlerine göre oldukça uzun olması.

Orta ve uzun vadede gerçekleşen fiyat avantajları.

Bir Uzmana Danışın
[]
1 Step 1
pick one!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder