Hairplus markasının sahibi Ancora Saçlandırma Sistemleri, kendisi de bir saçsızlık mağduru olan ve saçlandırma sektörünün ülkemizde ürettiği çözümleri yetersiz bulan Efkan Özdöl tarafından 1999 yılında, saç kaybı yaşayanlara hak ettikleri kalite ve doğallıkta saç protezleri sunmak amacıyla kuruldu.

Ancora markasıyla sekiz yıllık bir sektör deneyimi yaşayan ve bu süreçte gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında gerçekleştirdiği çalışmalar, yürüttüğü araştırmalarla saç protez ürünlerini sürekli olarak mükemmelleştiren Efkan Özdöl, arzu ettiği dünya ölçeğinde yüksek kalite standardına 2007 yılında ulaştı. Birçok teknolojik ve ticari sır barındıran yeni saç protezini ancak yeni bir markanın taşıyabileceği gerçeğinden hareket eden Özdöl, aynı yıl Hairplus markasını yarattı.

Doğallığı, asla fark edilmemesi, her yöne taranabilmesi, pratik kullanımı, suya dayanıklılığı ve taklit edilemeyen kalitesi ile kullanıcısıyla bütünleşen bu yepyeni saç protezi tekniği 2007’den günümüze sadece Türkiye’de değil, Avrupa, Türkî Cumhuriyetler ve Ortadoğu’da da büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Yıllar içinde düzenli olarak artan talebi karşılamak amacıyla yeni şubeler açan Hairplus, bugün yurtiçinde İstanbul Merkez, İstanbul Kadıköy, Ankara, Antalya ve İzmir şubeleriyle hizmet veriyor. 2018 tarihinde açılan Almanya-Köln şubesiyle ilk yurtdışı operasyonunu hayata geçiren Hairplus’ın kısa ve orta vadeli planlarında Avrupa’da yeni merkezler açmak da bulunuyor.

Bugün altı şubesi ve 50’yi aşkın çalışanıyla saç protezi sektörünün en köklü ve güvenilir kuruluşları arasında yer alan Hairplus’a verdikleri destekle bu başarı hikayesinin yazılmasına katkıda bulunan, başta değerli müşterilerimiz, herkese en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.