Doğruluk:
Müşterilerimize her zaman doğru olanı söyler, sonuçlarını –lehimize olmasa bile- kabulleniriz. Uzun soluklu hiçbir başarı hikayesinin yalanlar üzerine kurulamayacağına inanırız.

Güvenilirlik:
Verdiğimiz sözleri tutar, tutamayacağımız sözleri vermeyiz. Hayal kırıklığına uğramış tek bir müşterimizin markamız üzerindeki olumsuz etkisinin memnun 10 müşterimizin olumlu etkisinden daha büyük olacağının bilinciyle hareket ederiz.

Etik:
Kendimizi sadece yasalara karşı değil, ahlak kurallarına karşı da sorumlu hissederiz. Bizim için bir eylemin sadece hukuka uygun olması yeterli değildir. Her seçim aynı zamanda ahlaki de olmalıdır. Esnaflığın geleneksel ahlaki değerlerini yaşatan modern bir organizasyon olmaya çalışırız.

Gizlilik:
Müşterimizin bize emanet ettiği hiçbir kişisel bilgiyi, hiçbir zaman, hiçbir mecrada onların izni olmadan paylaşmayız.

Öncülük:
Ürün ve hizmet kalitemizi artırmak için yaptığımız geliştirme çalışmaları işimizin omurgasını oluşturur. Sözleşmeli satış, Selfplus, Bleachplus, Step-by-Step; Hairplus tarafından geliştirilen öncü hizmet ve teknolojilerden sadece bazılarıdır.

Sonuç odaklılık:
Küçük sorunların, lüzumsuz ayrıntıların işimizden duyduğumuz haz ile aramıza girmesine izin vermeyiz. Bu hazzın doruk noktası, saçlandırdığımız müşterinin aynaya baktığında gözlerinde oluşan sevinç ışıltısıdır. Bu an, bizim için de paha biçilmezdir.

Sosyal sorumluluk:
Mutsuzların çoğunlukta olduğu bir toplumda mutlu olmanın olanaksız olduğunu bilir, emeğimizin bir bölümünü kendi alanımızda toplumsal eşitsizliği küçültmek doğrultusunda harcarız. Saçlarını ağır hastalıklar sonucunda kaybeden ve saç protezi yaptırma imkanı olmayanlara destek vermeye gayret ederiz.